actsia.png

Великий сімейний (2 пачки 3 кг, 2 пачки 1,2 кг дитячого, 4 гелю на вибір)

Спеціальна пропозиція!
За дану ціну ви отримуєте:
2 пачки - Універсальний пральний порошок ТМ Alles Gut, 3000 г.
2 пачки - Дитячий пральний порошок ТМ Alles Gut, 1200 г.
4 гелю - Гель для прання білизни ТМ Alles Gut 1000 мл.на вибір
Ви заощаджуєте:
359.20 грн.
-20%
Стара ціна: 
1759.20 грн.
1400,00 грн.
Фасовка товара:
Выберите гель 1л.

Згідно з останніми науковими дослідженнями в області побутової хімії цей порошок відповідає високим стандартам європейського ринку.

Приємним моментом для споживача є той факт, що в Україні справді європейський продукт можна купити за доступними вітчизняним цінами.

Порошок "Alles GUT" містить в собі тільки екологічно чисті і нешкідливі для здоров'я людини компоненти. Творці цього засобу шляхом довгих експериментів повністю виключили зі складу порошку фосфати, аміак, компоненти, що біологічно не розчиняються,  цеоліти, силікати, хлор, бор, сірку, аніонні поверхнево-активні речовини.

"Alles GUT" - гіппоалергенний засіб, абсолютно нешкідливий для шкіри рук, слизових оболонок органів дихання і очей.
При тому порошок не викликає негативних реакцій навіть у людей, які страждають алергією хронічно. Їм можуть без побоювання прати і матусі, що годують, й вагітні жінки.

Порошок "Alles GUT" пере ретельно, видаляючи навіть найстійкіші забруднення. І в той же час він піклується про ваши речі - взаємодіючи з ними мяко і дбайливо. Також засіб зберігає первозданні кольори й структуру тканини. Повністю і легко виполіскується, не залишає плям та слідів після прання.

Завдяки спеціальній структурі і унікальним властивостям цього засобу однієї пачки порошку "Alles GUT" вам вистачить на 5-10 пранів більше, ніж пачки звичайного фосфатного порошку.

"Alles GUT" однаково добре підходить як для ручного, так і машинного прання (при будь-якій температурі).

Крім того, порошок містить компоненти, що оберігають пральну машину від утворення вапняного осаду на нагрівальних елементах.
З "Alles GUT" у вас немає необхідності застосовувати спеціальні захисні засоби.

Філософія "Alles GUT" - це ТУРБОТА про Ваше здоров'я і навколишнє середовище, турбота о ваших речах і пральній машині. Ну і звичайно ж про ваш бюджет!

Оформлення замовлення
При купівлі товару на суму більше 350 грн, доставка у відділення "Нової пошти" за наш рахунок! Звертаємо Вашу увагу: на покупців нашого магазину поширюються всі права передбачені в Законі "Про захист прав споживача".
Доставка товару здійснюється в відділення «Нової пошти» або за адресою одержувача (доставка кур'єром)

В середньому доставка займає від 1 до 3 днів.
Після оформлення замовлення наші менеджери узгодять з вами час доставки перед відправкою.

Детальніше про доставку "Новою Поштою": https://novaposhta.ua/ru/privatnim_klientam/otrimati
Обмін і повернення товару протягом перших 14 днів після покупки. Відповідно до «Закону про захист прав споживача» покупці нашого магазину мають право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом перших 14 днів після покупки. Будь ласка, зверніть увагу - обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання.
А також же має бути збережені:
• повний комплект товару;
• цілісність упаковки;
• ярлики;
• заводське маркування.

Alles GUT!
телефон: +38 097 558 71 71,
                +38 095 558 71 71
e-mail: info@allesgut.ua

Подписаться на рассылку