1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.33 [3 Голоса (ів)]

e0a70f72bdae9885bfc32d7cd19a26a1 MВовняні речі - найтепліші і незамінні. Вони ніколи не виходять з моди і тепліше їх годі й шукати. А ось пранню шерстяних виробів слід приділити особливу увагу. Це ціла наука за великим рахунком. Спробуємо її осягнути.

Почнемо з ручного прання вовняних речей. Перед пранням потрібно обов'язково їх розчесати проти шерсті. Це робиться для того, щоб після прання ворс не скачуються і менше плутався.

Попереднє замочування для вовняного одягу не потрібно. Вода для прання не повинна бути гарячою, підійде тепла або навіть злегка прохолодна. Температура прання не повинна перевищувати 30-40С.

Щодо порошку, то найкраще вибрати безфосфатний рідкий (гель) засіб для прання вовняних виробів. Він спеціально для цього призначений, а, значить, забезпечить м'який догляд і чистоту вашого вовняного одягу.

Мило - це ворог вовни! Ним краще не прати взагалі.

Температура води для полоскання повинна бути ідентичною воді для прання. Це дозволить уникнути того, щоб вовняні речі не сіли!

Щоб зберегти колір і річ НЕ полиняла, прислухайтеся до поради досвідчених домогосподарок, які додають в тазик з водою трошки нашатирного спирту.

Тепер поговоримо про прання вовняних речей в машинці-автомат. Це потрібно робити не менш уважно і обережно.

Перед пранням виверніть вироби навиворіт. Про вибір порошку читайте вище. Ідеальна температура для прання вовняного одягу в машинці - не вище тридцяти градусів. Вибирайте режим швидкого або делікатного прання.

Віджимати вовняну річ не можна ні при ручному, ні при машинному пранні. Краще звернути її в махровий рушник для кращого вбирання вологи, але не скручувати.

Сушити светри і вовняні сукні потрібно на рівній горизонтальній поверхні.

Гладити можна, але в режимі «Шерсть».

Якщо все-таки річ сіла, то в процесі прасування побризкати на тканину трохи води і продовжуйте гладити, витягаючи підсілу тканину до потрібних розмірів. Тільки пам'ятайте, що виріб потрібно досушити до кінця, інакше він знову сяде.

Погодьтеся, що прання вовняних речей - справа клопітка. Але виправдана. Адже ваш улюблений светр при правильному догляді буде зігрівати вас не один рік. Нехай вашій душі і тілу буде тепло, а в житті все буде «ALLES GUT»!

 

Alles GUT!
телефон: +38 097 558 71 71,
                +38 095 558 71 71
e-mail: info@allesgut.ua

Подписаться на рассылку