1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [1 Голос]

94d43e327d9303539cb1e2aac7032668 M

Пуховик пора прати, а ви боїтеся зіпсувати дорогу улюблену річ? Не потрібно! Краще уважно прочитайте цю статтю і дізнайтеся, як правильно випрати ваш пуховик в машинці-автомат, щоб він радував і грів вас ще багато зим.

А в пранні пуховика дійсно є нюанси. Йдеться про наповнювачі. Мокрий пух і пір'я збиваються в грудки і закочуються в кути пальто або куртки.

Щоб цього не сталося, робимо наступним чином: для прання вибираємо делікатний режим і температуру не вище 30 градусів. Також виставте режим додаткового полоскання і мінімальну швидкість віджиму. Не забувайте застебнути всі гудзики і блискавки перед пранням.

Найголовніше - помістіть в барабан машини 3-4 м'ячика для великого тенісу.

Сушити пуховик найкраще на балконі. Допускається і на батареї опалення. Важливо періодично струшувати і збивати пуховик. Це зробить вашу річ м'якою і пухнастою. Пуховик сушиться в теплу і сонячну погоду на балконі, в інших випадках трохи на балконі і на батареї

Щоб зробити одяг пухнастіше, після повного висихання можна покласти пуховик ще раз в пральну машину разом з 3-4 тенісними м'ячиками і включити режим віджиму (без прання і без полоскання). Центрифуга з м'ячиками повинна ще трохи збити наповнювач.

Щоб уникнути білих розводів на темному пуховику після прання, застосовуйте тільки рідкі миючі засоби.

Світлий пуховик сушіть в розгорнутому вигляді в сухому місці. Тоді вам точно не доведеться шукати способи, щоб видалити некрасиві жовті розводи.

Пуховики сьогодні носять і старий, і молодий, не залежно від статі та соціального статусу. В них тепло, зручно і модно. Кажуть, розробкою пуховиків займалися науково-дослідні інститути спеціально для спорядження арктичних експедицій. Так що ніякого холоду в пуховіку вас не налякає. Ну а чистим і свіжим свій пуховик легко зробити самим. І ваш зовнішній вигляд в будь-який час року буде «ALLES GUT»!

Alles GUT!
телефон: +38 097 558 71 71,
                +38 095 558 71 71
e-mail: info@allesgut.ua

Подписаться на рассылку