1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

2ff2ba0051687eef5ca0459cf942940c M

Перед кожним пранням готуйте вашу білизну, а саме: перевіряйте кишені, щоб в них не було дрібних або гострих предметів. Застебніть всі змійки і застібки. Рвану і стару білизну в машині не періть.

Порошок застосовуйте тільки призначений для машини-автомат. На упаковці має бути напис «Automat». Не засипайте і не заливайте занадто багато прально-миючих засобів в розподільник. Для цього є мірна ложка. Зверніть увагу, що найбільш нешкідливими для машинки-автомат зараз вважаються безфосфатні прально-миючі засоби. Вони містять спеціальні речовини, що оберігають вашу пральну машину від утворення накипу. І навіть «чистять» її. Якщо ви користувалися безфосфатними засобами, то напевно спостерігали, як разом з водою зі шланга випливає те, що накопичилося і забруднювало вашу машинку.

Дотримуйтесь такої температури прання, яка визначена для заданої програми; після прання зробіть перерву на 2 години перед наступною.

Доглядайте за зовнішнім виглядом машинки за допомогою м'якої ганчірки і засобами без вмісту спирту. Не забувайте очищати від скопичення бруду і зовнішні гумові деталі.

Як можна частіше виймайте розподільник для миючих засобів та промивайте його теплою водою.

Не використовуйте машинку як місце для зберігання брудної білизни, для цього є спеціальна корзина. Після кожного прання люк або кришку машини залишайте відкритими - це запобіжить неприємним запахам.

Час від часу перевіряйте шланг на предмет присутності тріщин і розривів, які призводять до раптового від'єднання або розриву шлангу.

Не ведіться на рекламу і не застосовуйте засоби від накипу - це головна небезпека для пральної машини.

Якщо трапляються перебої в постачанні води, або тиск води дуже малий - негайно припиніть прання. Інакше машинці загрожує поломка, що не підлягає ремонту.

Періть хоч кожен день і не втомлюйтеся. Натискайте нопки, а всю важку і брудну роботу зробить машинка. Ваше завдання - доглядати за нею і дякувати словами «ALLES GUT»!

Alles GUT!
телефон: +38 097 558 71 71,
                +38 095 558 71 71
e-mail: info@allesgut.ua

Подписаться на рассылку