1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

ada9a09acea936d776a6f55c82778c43 M

Напевно ви чули десятки історій про те, як ваші знайомі все взуття стирають в машинці і - ніяких проблем. Самі ж ви не ризикуєте так робити, боячись зіпсувати таку недешовую сьогодні річ. Але ж потрібно просто розібратися, що з взуття і як можна прати в машинці, а що - не можна. І вперед.

Отже, найкраще подібний метод чистки підходить для текстильного взуття. З шкіряної (в т.ч. зі шкірозамінника) краще не експериментувати взагалі.

Під табу для прання в машинці потрапляє вся взуття на підборах і танкетці. Це більше шкідливо для самої машинки, ніж для взуття.

Не можна прати в машинці і проклеєне взуття. Клей і гаряча вода - речі несумісні. Якщо ж взуття прошите - вперед!

Чи не стирають таким чином і взуття зі стрази, паєтки та інші декоративні елементи.

Перед пранням приведіть в порядок взуття - позбавте його від бруду, камінців, дрібного сміття і т.д. Адже всі ці речі можуть пошкодити барабан машинки або засмітити фільтр. Оптимальний варіант - помістити взуття в мішок для прання взуття. Якщо не знайшли такого в магазинах - разом з взуттям покладіть в пралку кілька рушників або старих речей для пом'якшення ефекту і вібрації.

Для більш ефективної чистки радимо вийняти шнурки і устілки. Шнурки відправляйте прати разом з взуттям, а устілки періть вручну.

Зверніть увагу, що в пральну машинку оптимально розміщувати максимум дві пари взуття, однаковою за структурою і кольором. Є випадки, коли взуття під час прання пробивала скло машинки або ж линяла від несумісності матеріалів і колорів.

Пральний засіб, який ідеально підійде для взуття - рідкий пральний порошок (гель). Він краще розчиняється і не залишає розводів.

Взуття потрібно прати в «щадному режимі» (на малих обертах барабана) і в прохолодній воді (максимально допустима температура 40С). Вимкніть режими віджимання і сушки, щоб не деформувати взуття. Висока температура може негативно позначитися на взутті - воно може розклеїтись, порватися, деформуватися.

Віджимання кросівок в пральній машині згубно позначається на вузлах машинки, а саме на підшипниках, виводячи їх з ладу, і тоді вони стають джерелом неприємного шуму в пральній машині.

Сушіть взуття простим і природним способом - біля батареї або ж на сонечку.

Деякі господині вважають за краще після прання набивати взуття папером або газетою, це відмінний спосіб для вбирання вологи.

Як бачите, прати взуття можна. Але не все. Якщо ви відправите в машинне прання шкіряні чоботи на підборах - попрощайтеся з ними. А ось прання кед, кросівок, мокасин, сандалій і тапочок - вітається.

Якщо ви трошки потрудіться і проявіть терпіння, то чисте взуття та досвід по його пранню в машинці вам гарантований. І це «ALLES GUT»!

Alles GUT!
телефон: +38 097 558 71 71,
                +38 095 558 71 71
e-mail: info@allesgut.ua

Подписаться на рассылку