1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

0b1ad7a7b79268a1f4558db78e092446 M

Дорогі любителі пікніків, виїздів на природу, батьки маленьких бешкетників і шановні трударі-дачники, ця стаття для вас. Адже всім вам відомо, як складно відпирати плями від зелені і землі. Є думка, що вони не виводяться. Ми переможемо цей стереотип.

Отже, стаємо на шлях боротьби зі свіжими плямами від трави. Почнемо з замочування. Робити це потрібно в теплій воді, попередньо натерти пляму милом або порошком, розтираючи його до перетворення в кашу. Залиште на час, потім пробуйте запрати. Якщо пляма не йде - повторіть замочування. Цю процедуру можна робити і в пральній машинці, насипавши на пляму порошок і завантаживши в машинку. Прати в режимі, відповідному для певної речі.

Любителі засобів для виведеня плям можуть застосувати цей засіб. Любителям свого здоров'я - не варто. Адже це небезпечні для здоров'я хімічні речовини, які дуже важко виполікуються з тканин і надалі негативно впливають на ваше здоров'я. Крім того, якщо неправильно використовувати засіб для виведення плям (не для того типу тканини) річ можна зіпсувати.

Ми - за здоровий спосіб життя, тому дамо прості і нешкідливі для вас поради по виведенню плям від зелені і землі. Це записані і прийняті до відома поради завзятих домогосподарок. Отже, запам'ятовуйте.

Якщо це слабке забруднення від трави, то засипте в склянку води одну-дві великі ложки солі. У цьому розчині замочіть білизну зі слідами зелені на 20 хвилин. Далі періть як завжди.

Сліди трави і бруду прекрасно перемагає суміш з розчиненого у воді мила і крейди. Цю кашку потрібно нанести на пляму, дати час для дії і випрати як звичайно.

Товсту тканину легко відіпрати від трави за допомогою соди. Її потрібно насипати на пляму (на мокру тканину) і запрати.

Зелень з білої тканини прибере перекис водню. Ця речовина освітлює волокна і виводить плями.

Головне - не забувайте будь-яку речовину і засіб для боротьби з плямами перевіряти на маленькій ділянці тканини.

Час, проведений на природі і дачі - завжди корисний і безцінний для здоров'я. Здоров'я фізичного і душевного. Насолоджуйтесь навколишнім світом, не бійтеся забруднень і плям на одязі - є маса способів з ними впоратися. «ALLES GUT»!

 

Alles GUT!
телефон: +38 097 558 71 71,
                +38 095 558 71 71
e-mail: info@allesgut.ua

Подписаться на рассылку