1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

9ecd376e5371efaef9aad9bc9143aed8 M

Мода на льон цілком виправдана. Адже це натуральний матеріал, який з часом стає тільки м'якше і краще. А, якщо такі речі правильно прати, вони будуть завжди виглядати як новенькі. Про те, що входить в поняття «правильного прання» льону вам підкаже ця стаття.

Перед початком прання лляної речі вам потрібно засвоїти, що для цього не можна використовувати порошок з агресивними компонентами. Також протипоказана жорстка вода і інтенсивна сушка.
Прати лляні речі вручну або в машинці - це справа часу і переваг. Але фахівці в цій галузі кращою вважають ручний спосіб. Ну а якщо все-таки в машинці - то вибирайте режим для прання речей з делікатних тканин.

Повернемося до порошку. Потрібно уникати контакту льону з хлором, оскільки він роз'їдає волокна цієї тканини. Ми знаємо, що хлор часто є компонентом відбілюючих порошків і засобів для виведення плям. Тому перед покупкою засобу для прання зверніть увагу на його склад.

Безпрограшний варіант в цьому випадку - безфосфатний пральний порошок або гель для прання. У них немає ніяких шкідливих речовин, що загрожують лляним речей.
Врахуйте, що кольоровий лляна одяг найчастіше линяє. Тому для його прання вибирайте засоби для делікатних тонких тканин.

У льону пориста структура волокон, і під впливом високої температури води барвник (якщо це кольорові тканини) може отторгнуться. Тому ідеальна температура для прання таких речей - 40 градусів.
Льняна річ повинна стиратися в великій кількості води, щоб колір «не пішов смугами». Адже льон - це сильний абсорбент. Крім того, такий одяг слід кілька разів і ретельно виполіскувати. Адже позбутися від частинок порошку йому непросто. І тут ще один аргумент на користь безфосфатного порошку. Адже завдяки своїй м'якій структурі він прекрасно виполіскується і не залишає білих слідів.

Не варто засмучуватися, якщо після прання лляна річ зменшується в розмірах. Після прасування вона розтягнеться. А при першому носінні - знову придбає свою форму.

Досвідчені господині наполягають, що лляні речі не варто викручувати. Просто розправте виріб, надайте йому форму і вішайте сушитися в добре провітрюваному місці без впливу прямих сонячних променів.

Непотрібно пересушувати річ. Якщо вона буде злегка вологою, це спростить процес прасування.

Нехай ваші улюблені лляні речі служать вам довго і сидять бездоганно по фігурі. Адже ви заслуговуєте на те, щоб завжди виглядати «ALLES GUT!»

Alles GUT!
телефон: +38 097 558 71 71,
                +38 095 558 71 71
e-mail: info@allesgut.ua

Подписаться на рассылку