Нижня білизна насправді сама близька і рідна вашому тілу. Те, як ви за ним стежите, неодмінно позначається і на його зовнішньому вигляді, і безпосередньо на вашій шкірі. Тому не лінуйтеся доглядати за нижньою білизною і, головне, робіть це правильно!
По-перше, пам'ятайте про вашу особисту гігієну. Адже, продаючи нижню білизну, люди контактують з нею руками, а покупці часто «мацають» і міряють. Тому перед першим разом, як його надіть ОБОВ'ЯЗКОВО його періть. Тим більше, що в темній і кольоровій білизні завжди міститься маса фарбувальних речовин, від яких ви позбудетеся при пранні.
Делікатні речі періть на делікатному режимі машини-автомат. Ідеальна для цього температура - не вище 40C.
Щоб уникнути зайвого скручування білизни, завантажуйте барабан пральної машини не більше ніж наполовину. Причому речі вкладіть в спеціальний мішечок для прання. Він запобігатиме потраплянню «каркасів» бюстгальтерів в бак і виключить розтягнення бретелей і гумок. Далі вибирайте режим - ручного або делікатного прання.
Ну а щоб не помилитися з порошком для прання вашої білизни - зупиніть свій вибір на безфосфатних засобах. Адже звичайний пральний порошок містить освітлювачі і відбілювачі і його можна використовувати тільки для білої білизни (щоб уникнути небажаного вицвітання кольорового). А безфосфатний шкідливих речовин не містить і дуже «м'який» за своєю структурою. Це означає, що він не заподіє шкоди вашим речам і подбає про їх чистоту. Крім того, на відміну від звичайних порошків, безфосфатний добре розчиняється в воді і з ним вас мине такий неприємний сюрприз як крупиці прального засобу в складках білизни.
І, навіть якщо з вибором порошку ви не помилилися, не забувайте прості, але важливі правила прання білизни. Наприклад, завжди сортуйте її за видами прання і періть окремо: нову кольорову білизну при першому пранні, біле від кольорової білизни (в тому числі білизни пастельних тонів), кольорову білизну яскравих забарвлень від темних. Білизну з синтетичних волокон і їх сумішей відокремлюйте від бавовняної і льняної білизни.
Що стосується тканин, то ніжну шовкову білизну прати руками або ж в машинці в прохолодній воді - при температурі 30C. Викручувати його не можна. Гладити можна, але тільки якщо воно остаточно висохне.
Бавовняну кольорову білизну перуть при температурі 40-60C. Біле - можна в більш гарячій воді.
Що стосується синтетики, то для такої білизни підійде ручне прання при 30-40C. Викручувати не можна. Синтетичну нижню білизну не можна сушити близько до джерел тепла: воно може розплавитися і деформуватися. І головне правило: любите себе, купуйте собі багато красивого, зручної і приємної до тіла нижньої білизни. Живіть активно, здорово і комфортно! Нехай все у вас буде «ALLES GUT»!