1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

Отже, тюлеві фіранки зайняли своє місце на вікні, прикрашаючи наші кімнати і радуючи око. Тепер потрібно отримати поради по догляду за тюлем, основними з яких будуть відповіді на питання: як прати тюль, й чим його вибілювати

За яких режимах можна прати тюль в машинці?
Можна прати тюль в пральній машинці. Попередньо потрібно струснути тканину від пилу і замочити в сольовому розчині.
Потім прополаскать в холодній воді. Якщо штора сильно забруднена, потрібно замочити ще раз. Після полоскання тюль акуратно потрібно згорнути і скласти в мішок для прання або в звичайну наволочку.
Встановити режим делікатного або ручного прання.
Температуру потрібно поставити на позначку 30 ° С, не більше!
Після треба використовувати функцію додаткового полоскання.
Для тюлю білого кольору краще взяти Безфосфатний гель для прання білої білизни «Alles GUT!» або Безфосфатний пральний порошок «Alles GUT!» Якщо синька рідка, наливають один ковпачок в відділення для ополіскувача. Спеціальна формула безфосфатного прального порошку «Alles GUT!» Містить активний Оксиген (активний кисень), який дбайливо видаляє плями. А спеціальна формула безфосфатного гелю «Alles GUT!» проникає всередину волокон тканин, дбайливо очищає їх і захищає від передчасного зношування.

Поставити в пральній машинці віджимання на мінімальні оберти. Застосовувати тільки для тюлю з натуральних тканин. Синтетичний матеріал не варто віджимати, його виймають з машинки і вивішують так, щоб вода могла стекти самостійно.


Як відіпрати тюль, якщо забруднення дуже сильні?
Його можна випрати, потім замочити у воді з додаванням безфосфатного гелю «Alles GUT!» на ніч.
Після просто виполоскати і випрати ще раз.
Додавати відбілювач не потрібно. Безфосфатний гель «Alles GUT!» відмінно виполіскується з усіх видів тканин і не залишає слідів і плям після прання.
Періть з «Alles GUT!» і все у Вас буде Alles GUT!

Alles GUT!
телефон: +38 097 558 71 71,
                +38 095 558 71 71
e-mail: info@allesgut.ua

Подписаться на рассылку