1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

Ліплення з пластиліну - заняття, яке призводить у захват кожну дитину. Заняття цікаве і дуже корисне для розвитку моторики маленьких ручок. Але більшість батьків не люблять купувати своїм чадам пластилін з тієї причини, що його шматочки вперто залишаються на меблях, килимах, одязі і навіть в волоссі маленьких скульпторів.

А позбутися від засохлого пластиліну практично немає шансів ...
Дорогі батьки! Не заважайте своїм дітям творчо розвиватися!
Купуйте і даруєте їм пластилін, залучайте до ліплення та насолоджуйтеся її результатами. Просто прочитайте уважно цю статтю і навчитеся
правильно боротися зі слідами від цього впертого матеріалу.
Насправді все легко.
Щоб очистити річ від засохлого пластиліну всього на півгодинки покладіть її в морозильну камеру вашого холодильника. Потім дістаньте і видаліть пластилін тупим боком ножа або іншим подібним предметом.
Якщо від пластиліну залишилася масна пляма, приберіть його за допомогою праски і звичайних паперових серветок. Для цього підкладіть під пляму і наверх нього серветки і пропрасуйте теплою праскою (50-60 ° С). Жир залишиться на папері.  А якщо і після цих дій слід від пластиліну залишився, тоді переходимо до звичайного прання водою і господарським милом.
Можна також посипати пляму харчовою содою і залишити хвилин на п'ятнадцять, а потім випрати при високій температурі (якщо це допускається).
Ще один надійний засіб в боротьбі з жирними плямами від пластиліну - це нашатирний спирт.
Просто обробіть плями розчином нашатирю з водою (на 1 ст. води 10 крапель засобу).

А що ж робити, якщо пластилін залишився в килимі?
Скористайтеся вищезгаданим методом його очищення за допомогою праски і паперового рушника або серветки. Покладіть папір поверх плями і пропрасуйте її.
Жирний слід на килимі легко забереться засобом для миття посуду або ганчірочкою, змоченою в гасі.
Так що все геніальне - просто! Нехай діти ліплять і творять на здоров'я ...

Це краще, ніж сидіти за комп'ютером або телевізором, правда?

Alles GUT!
телефон: +38 097 558 71 71,
                +38 095 558 71 71
e-mail: info@allesgut.ua

Подписаться на рассылку