1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

Будь-яка господиня принаймні, хоча б раз задавалася питанням, як доглядати за чорним одягом. Зрештою, як ми знаємо, ці речі дуже вибагливі в пранні, і якщо не правильно їх прати, то швидко втрачають насиченість кольору, стають сірими. Крім того, на чорному одязі добре видно навіть незначні забруднення.

Пил, лупа і пух теж дуже помітні на чорних речах. Через усі ці фактори, чорні речі частіше перуть, і відповідно, швидше втрачають колір. Але є способи боротьби з цим. Сьогодні ми розкриємо декілька секретів, за допомогою яких догляд за чорними речами буде легким і ефективним.

- Один з головних секретів догляду за чорним матеріалом - правильно прати. Якщо ви не хочете, щоб ваша чорна блузка або сорочка пізніше придбала сірий відтінок, то ви повинні використовувати делікатне прання. Крім того, в порошок або гель необхідно додати дрібку дрібної солі.

- Самий легкий і надійний спосіб збереження кольору чорних речей це - прання безфосфатним гелем для прання чорного білизни «Alles GUT!». Він дозволяє збільшити кількість прань в порівнянні зі звичайними засобами за рахунок концентрованого складу і зменшення витрати на одне прання

- Догляд за чорним одягом вимагає особливого підходу з кількох причин. По-перше, одяг швидко втрачає свою первісну яскравість кольору при пранні одягу та інших кольорів при носінні. Послідовність правильної прання наступна.
Заповніть таз холодною водою.
Додайте туди дві столові ложки оцту.
Потім замочіть чорний одяг в отриманому розчині.
Через п'ятнадцять - двадцять хвилин, вийміть вашу річ з води і відіжміть.
Після цього вам можно прати річ звичним способом.

- Ще один спосіб догляду за чорноим одягом: налийте киплячу воду в миску і додайте натуральну чорну кава. Розчин має бути дуже сильним. Опустіть в нього вицвілий чорний одяг. Залиште свою річ на 20-30 хвилин. Потім прополощіть одяг звичайним способом.

- Очистіть речі від всіляких забруднень, виперіть і висушіть. Приготуйте розчин в тазі з киплячою водою і тютюном. Пропорція повинна становити п'ятнадцять грамів тютюну на літр кип'яченої води. Потім процідіть отриману суміш. Повільно нанесіть розчин на одяг щіткою. Потім прополосніте її в холодній воді.

- Один з відповідей на питання «Як правильно доглядати за чорними речами?» зберігає в собі чорна туш. Додайте чорну туш і одну або дві столові ложки оцту в період полоскання. Це допоможе освіжити чорний колір і закріпити його.

- Ще один приклад того, як правильно доглядати за чорною одягом: у теплу воду додати столову ложку харчової соди. Це не тільки допоможе відновити речі насиченість кольорів, а й усуває запах поту.

- Скористайтеся спеціальними барвниками для одягу. Використання повинно бути після прання, перед остаточним полосканням.

Періть з «Alles GUT!» І все у Вас буде Alles GUT!

Alles GUT!
телефон: +38 097 558 71 71,
                +38 095 558 71 71
e-mail: info@allesgut.ua

Подписаться на рассылку