1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

787ae9ec9023a82f5aa7e4c1a64f73cb M

Реклама рясніє «геніальними відкриттями» в області прання. Більшість виробників хочуть представити свій пральний порошок як універсальний засіб для чистоти вашої білизни. І, як не прикро, часто люди не цікавляться складом і призначенням прально-мийних засобів і йдуть на поводу у расскрученності бренду і хитрощів сучасного маркетингу.

Від правильного вибору порошку безпосередньо залежить результат прання. Адже буває так, що не "порошок поганий», а просто використаний не за призначенням - наприклад, не для того типу або виду тканини і т.п.

 

Найпопулярнішою формою упаковки сьогодні залишається порошок в картонній упаковці, але не меншим попитом користуються і засоби в поліетиленових пакетах різного об'єму. До плюсів останніх можна віднести влагостійкість. Багато споживачів вважають за краще рідкі прально-миючі засоби, інші - таблетовані або в пакетиках. У кожного з них є свої плюси.

Миючі засоби у вигляді таблеток або пакетиків - як правило, дорожчі за вартістю. Вони призначені для прання в машинах, куди поміщаються разом з білизною і розчиняються при пранні. До плюсів потрібно віднести їх компактність і зручність в користуванні - непотрібно відміряти кількість порошку. На одне прання (4-5 кг) буде потрібно одна таблетка або пакетик. Їх недолік - високий вміст шкідливих хімічних речовин. А ще рідкі засоби в пакетиках часто протікають. Ну і не радує те, що ці засоби не підходять для ручного прання.

Що стосується рідких прально-мийних засобів, то слід зауважити, що вони не є заміною порошкоподібних. Це доповнення до них! І для сильнозабрудненої білизни рідкі засоби не підходять.

До плюсів гелів, емульсій і всіх рідких засобів для прання слід віднести те, що вони добре дозуються, розчиняються у воді і непогано виполікуються.

Не можна однозначно відповісти - скільки і яких порошків повинно бути в господарстві. Одні господині вважають за краще міняти засоби в залежності від того, що стирають - біле, кольорове, чорне або ж вовняні речі і т.д. А ще додають в машинку для виведення плям, пом'якшувачі води і кондиціонери-ополіскувачі.

Інші на перше місце ставлять не тільки чистоту, але і турботу про своє здоров'я і вибирають один, але надійний засіб - безфосфатний пральний порошок, який «може все», за умови, що ним користуються правильно.

Одним словом - вибір за вами. Головне, щоб все у вас було чисто і «АLLES GUT»!

Alles GUT!
телефон: +38 097 558 71 71,
                +38 095 558 71 71
e-mail: info@allesgut.ua

Подписаться на рассылку