1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

Якщо в будинку маленька дитина розмалював речі в квартирі, Alles GUT бажає Вашому маленькому художнику здоров'я і натхнення в його творчості.
Що ж робити з одягом? Спробуємо проаналізувати найпоширеніші плями, коли винуватцем їм дитина.

 


Отже, Ви абсолютно праві, що «хімічний» плямовивідник на дитячих речах (особливо, якщо цей одяг стикається з тілом малюка) застосовувати краще не варто. Адже є цілий арсенал інших перевірених способів.
Почнемо з плям від кулькової ручки і фломастера. Якщо пляма свіже і вдома є лимон - досить просто натерти забруднену ділянку соком лимона. Якщо такий фрукт відсутній - підійде лимонна кислота. Після чого річ потрібно випрати дитячим порошком. До слова, прислухайтеся до ділової поради і вибирайте безфосфатний пральний порошок.

Непогано бореться з плямами від ручки і фломастера спирт. Змочіть в ньому ватяну паличку і акуратно нанесіть на пляму. Потім виперіть звичайним способом.

Якщо з одягу дитини не відпираються плями від молока, замочіть її у воді з додаванням гліцерину. Можна нанести його і безпосередньо на
саму пляму. Дайте «покіснути» одязі якомога довше, потім виперіть.

З важко виведеними плямами від дитячої сечі на одязі, постільній білизні і м'яких меблів відмінно впорається все той же розчин лимонної кислоти (в пропорції 1 до 10) або розчин оцту (1 до 5). Деякі господині віддають перевагу винному спирту, обробляючи їм плями.

Пляма від шоколадки або какао зійде, якщо його «по гарячих слідах» намочити і посипати звичайною кухонною сіллю. Якщо ж пляма застаріла, обробіть її розчином нашатирного спирту. І виперіть звичайним способом по закінченню 15 хвилин. Добре впорається з такими забрудненнями і розчин оцту і спирту (1 до 1).
Сліди на одязі і меблях від фруктового соку, ягід або самих фруктів-овочів зникнуть, якщо їх протерти оцтом, а потім прополоскати або протерти мокрим тампоном. Ну а якщо пляма свіжа - з нєю, як і у вищезгаданому випадку, впорається щіпка солі.
Нерідкі випадки дрібного дитячого травматизму і якщо на одязі дитини є плями від крові, то Вам слід просто прополоскати і запрати їх в ХОЛОДНІЙ воді, а потім випрати звичайним способом, але при низькій температурі води.
Плями від йоду зникнуть, якщо їх змочити холодною водою і наносити на ці місця картопляний крохмаль, поки плями не розчиняться. Потім випрати.

Це поради розроблені і перевірені нашими мамами та бабусями. Так що сміливо використовуйте та застосовуйте їх без шкоди вашому малюку.
Компанія «ALLES GUT»

Alles GUT!
телефон: +38 097 558 71 71,
                +38 095 558 71 71
e-mail: info@allesgut.ua

Подписаться на рассылку