1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

Одним з основних умов ефективного і безпечного прання є правильно підібрані сучасні і безпечні засоби. Прання речей для новонароджених не є винятком. Якщо Ви шукайте недорогий і безпечний засіб Ви знайшли саме те, що шукали. Безфосфатний порошок "Alles GUT" для прання дитячої білизни - це засіб, створене з любов'ю і турботою про здоров'я наших діток.

Деякі вважають, що мило нешкідливе і підходить краще для прання дитячої білизни ніж порошок. Це не завжди вірно - екологічні порошки менш токсичні ніж господарське мило. Особливо делікатні мами перуть пелюшки дитячим милом, але такі маневри особливого ефекту не несуть і віднімають зайві зусилля. Ми б все-таки рекомендуваи не відмовлятися від благ цивілізації і вибрати правильний нешкідливий порошок.

Зрозуміло, найвірнішим вибором для основного прання є зовсім не мило, а сучасні засоби. Один з найбільш популярних сучасних засобів прання це всім відомий пральний порошок.
"Alles GUT" порошок не містить ароматизаторів, оптичних відбілювачів, хлору та іншої хімії, небезпечної для здоров'я дитини.
"Alles GUT" однаково добре підходить як для ручного, так і машинного прання (при будь-якій температурі).

Багато мам користуються дитячими порошками, довіряючи виробникам і не звертаючи увагу на їх склад. Такий підхід абсолютно хибний - найчастіше дитячі порошки можуть містити більше шкідливих речовин, ніж більшість універсальних екологічних безфосфатних порошків.
Необхідно ретельно читати склад в тому числі дитячого порошку.

Порошок "Alles GUT" пере ретельно, видаляючи навіть найстійкіші забруднення. І в той же час він піклується про речі вашої дитини - взаємодіючи з ними мяко і дбайливо. Також засіб зберігає первозданні яскраві кольори і структуру тканини.
Підводячи підсумки, новоспеченим і майбутнім мамам можна порекомендувати наступний набір засобів для прання речей немовлят:

Безфосфатний порошок "Alles GUT" для запирання плям;
Безфосфатний дитячий порошок "Alles GUT" з безпечним складом (без оптичних відбілювачів, зі зниженим вмістом ПАР)
Цікаво якими засобами для прання дитячої білизни користуєтеся ви і чому зупинили на них свій вибір?

Філософія "Alles GUT" - це ТУРБОТА про здоров'я Ваших дітей і навколишнє середовищє, речі малюків і пральну машині. Ну і звичайно ж про ваш бюджет!

Alles GUT!
телефон: +38 097 558 71 71,
                +38 095 558 71 71
e-mail: info@allesgut.ua

Подписаться на рассылку