1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

Вона щойно з магазину, чудово м'яка, і нам хочеться одного - тут же надіти її на себе! Але чи варто це робити? Чи не краще випрати її перед тим, як їх надягати або спати в неї? Ми постараємося дати вам відповідь на це питання.

Чи варто прати новий одяг?
Більшість людей, купивши обновку, надягають її, не піддаючи попередньому пранню. Адже навіщо прати одяг, яку ще ніхто не носив?
Дерматологи радять прати куплені речі.

 

Тому що ваша нова коротенька спідничка або милий светрик може не найкращим чином позначитися на вашому здоров'ї.
Новий одяг перед першим вдяганням потрібно прати, попереджають дерматологи. Хімічні речовини, які зберігають форму одягу і не дають їй м'ятися, можуть викликати всілякі алергічні реакції у людини, такі як шкірний висип і свербіж.

На жаль, закон не зобов'язує виробників повідомляти про використання розгладжують речовин на ярликах одягу.
Новий,  не випратнний одяг може викликати алергічну реакцію у людини. Алергеном тут є формальдегідні смоли. Газоподібна безбарвна речовина застосовується до деяких типів одягу для згладжування складок і попередження розвитку цвілі.

Не меншу небезпеку становлять барвники. Багато синтетичних тканин, оброблені азоаніліновимі барвниками, можуть викликати важку реакцію при попаданні на шкіру.
Крім того, одяг може містити сліди лугів, також є потенційними подразниками. Щоб домогтися бездоганної білизни футболок, виробники часто використовують засоби з високим вмістом лугів.

Рекомендується попередньо прати речі, на які виробник помістив відповідне позначення - наприклад, чорні джинси, щоб зійшла зайва фарба і знизилася ймовірність линьки. Що стосується вживаного одягу, то його, звичайно, рекомендується спочатку випрати.

Крім того, якщо ви купуєте щось з одягу на ринку або в комісійному магазині, його могли торкатися десятки рук, далеко не завжди чистих. Привіт, мікроби!

Але не варто панікувати! Візьміть за правило завжди прати одяг перш, ніж вперше надягати його, і ви зможете уникнути всіх проблем, пов'язаних з подібними хімічними речовинами.
Будьте з нами і все у Вас буде Alles GUT

Alles GUT!
телефон: +38 097 558 71 71,
                +38 095 558 71 71
e-mail: info@allesgut.ua

Подписаться на рассылку