Вхід / Реєстрація

Вхід

Електронна пошта *
Пароль *
 Запам'ятати мене

Реєстрація

Електронна пошта *
Телефон *
Пароль *
Підтвердіть пароль *
Ім'я *
Прізвище *
Захисний код *
Reload Captcha

Як прати подушки і ковдри з натуральним і штучним наповнювачем?

Ця одвічна проблема - прання подушок і ковдр. Як впоратися з забрудненням цих громіздких верей - пробувати самостійно або не шкодувати грошей на хімчистку, щоб їх не зіпсувати? Ця стаття про те, що рекомендують фахівці в «ковдро-подушковій» області.

 

Почнемо з ковдри. Прати його потрібно один або два рази на рік. Міняти на нове - раз в п'ять років. Струшувати - щоранку, а раз на тиждень - провітрювати.

 

Якщо ви - щасливий володар пухо-пір'яної ковдри, її прання радимо довіряти хімчистці. Ваше завдання - тільки частіше її провітрювати і просушувати на свіжому повітрі. Така ковдра - довгожитель. Воно може прослужити вам до 20 років. Адже нам так добре спиться зі старими маминими і бабусиними ковдрами.

Якщо ваша ковдру з синтетичним наповнювачем - це найлегший варіант для догляду за нею. Її можна прати в машинці при температурі до 60C.

Використовуйте неагресивні прально-миючі засоби. Ідеальним в цьому випадку можна вважати безфосфатний порошок або гель для прання.

Гладити ковдру з синтетичним наповнювачем не можна. Сушити - до повного висихання. Її прання проводити рекомендують раз в три місяці.

Вовняні ковдри - більш складний варіант для прання. Для них потрібно використовувати м'які пральні засоби (ті ж безфосфатні) і режим делікатного прання. Температура води - 30C. Після прання потрібно розправити ковдру і подбати про рівномірний розподіл наповнювача. Віджимати в пральній машині таку ковдру не варто. Сушити треба до повного висихання. Гладити можна, але при низьких температурах.

Тепер про подушки. Як і у випадку з ковдрами, самостійно чистити подушку з пухо-пір'яним наповнювачем не рекомендується. Віддайте її в чистку, де її почистять і продезинфікують. Адже ви напевно чули, що такі речі - улюблене місце постільного кліща. Кращий спосіб боротьби з ним - часте провітрювання як подушки, так і самої спальної кімнати.

Якщо подушка з синтетичним наповнювачем, то не забувайте щодня збивати таку річ. Провітрюйте її на свіжому повітрі раз в два тижні. Періть - два, а то і три рази в рік. Використовуйте неагресивний пральний порошок. Вибирайте делікатний режим для машинки-автомат. Після прання не забувайте розправляти і розподіляти рівномірно наповнювач. Сушити подушку потрібно в горизонтальному положенні, періодично струшуючи.

Якісна синтетична подушка може служити десятки років, але за правилами міняти її варто раз в два - три роки.

Нехай ваші подушки і ковдри будуть м'якими, теплими і зручними. Нехай ваші сни будуть солодкими. А кожен новий ранок прокидайтеся з думкою про те, що все буде «ALLES GUT»!