1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

Давайте згадаємо основи основ догляду за одягом, щоб ваші улюблені шовкові комплекти, вовняний светр і джинси радували вас набагато довше. Як би не було банально, але починати догляд за одягом необхідно перед першим його пранням, вивчивши примітки на ярличку. Далі особливі умови прання і сушіння, а після зберігання - допоможуть зберегти ваш гардероб яскравим і свіжим.

Спеціальні знаки вкажуть вам яка вода потрібна для прання, чи допускається машинне прання, як гладити її після сушки. Поради виробника ігнорувати категорично не варто, адже вони спрямовані на збереження ваших улюблених речей. Якщо ви не знаєте значення деяких символів, то варто дізнатися їх якомога швидше. У цьому вам допоможе спеціальна література та інтернет.

Храніть речі необхідно тільки в чистому вигляді. Якщо осінь закінчилася, а ви вирішили не прати своє пальто і повісити його в шафу, то врахуйте, що плями будуть виводитися гірше, коли ви через рік його дістанете. Це не тільки збереже ваш гардероб, але і будє більш зручним. Наступної осені ви дістанете чисте пальто і відразу його одягнете, а не будете, кутаючись у легку курточку бігти в хімчистку за своїм пальто. У чистоті варто зберігати не тільки верхній одяг. Для нижньої білизни можна використовувати спеціальні мішечки і окреме місце в комоді. Відзначимо, що спеціальні вакуумні пакети для зберігання одягу, як наприклад на Grenka, дозволяють вирішувати відразу кілька завдань для ідеального зберігання речей. По-перше, це звичайно ж чистота і захист речей. По-друге, це більш економне, в плані габаритів в гардеробі, розміщення і зберігання речей. По-третє, ПВХ-пакет відрізняється високою надійністю, ніж звичайний целофан.

Сушка одягу після прання так само важлива, як і сама прання. Під прямими сонячними променями одяг сушиться, звичайно, швидше, але і шкоди наноситься більше, адже сонце знебарвлює одяг. Особливо до втрати кольору схильні дуже яскраві і насичені фарби на одязі. Знайдіть для сушарки в своєму будинку особливе місце і захистіть його від прямих сонячних променів. Якщо немає можливості уникнути попадання сонця на мокрий одяг - мінімізуйте його, на скільки це можливо. Дотримуючись таких простих умов сушіння, ваші речі ще довго залишатимуться такими ж яскравими, як і при покупці.

Речі в шафі зберігаються в залежності від виду тканини, наприклад, трикотаж зберігається тільки в складеному стані, адже висячи на плічках він може витягнутися і придбати неохайний вигляд. Шовк краще висить на плічках, які обтягнуті тканиною, так вони не пошкоджують тканину і річ залишається в її первісному вигляді. Вовняні і кашемірові вироби необхідно захистити від молі. Для цього використовуйте спеціальні засоби, лаванду або мішечки з травами. Розклавши такі маленькі хитрощі на полиці, ви захистите свої речі від шкідників.

Не забувайте, що кашемірові речі люблять повітря, від його нестачі структура волокон руйнується, тому їх не радять розподіляти в вакуумні пакети. Якщо ви будете постійно носити одну і ту ж річ вона, незабаром, втратить свій вигляд. Якщо річ вам дуже сподобалася, то можна обзавестися кількома моделями.

Швидкому зносу схильні речі з кашеміру, мохеру та вовни. Кашемір - це один з найдорожчих матеріалів і вимагає особливого догляду. Якщо ви не готові регулярно віддавати свій одяг з кашеміру в хімчистку, радимо замінити його на більш дешеву шерсть.

Самий аристократичний матеріал - шовк. Особливості догляду за ним неможливо перелічити в одному абзаці. Деякі види можна чистити тільки сухим способом, в цьому вам допоможе хімчистка. Якщо річ можна прати, то виключно руками і не замочуючи. Прати його потрібно виключно в холодній, практично крижаній воді. Залишати річ у воді варто не більше ніж на кілька хвилин. Його не можна зберігати в складеному вигляді, а розвішувати варто тільки на спеціальних м'яких плічках. Як показала практика, найбільш стійкими до зносу речами є одяг в чорній і коричневій гамі.

Періть з «Alles GUT!» І Ваші речі будуть радувати Вас довго.

Alles GUT!
телефон: +38 097 558 71 71,
                +38 095 558 71 71
e-mail: info@allesgut.ua

Подписаться на рассылку