1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

Всі ми стикаємося мінімум з двома незручностями, пов'язаними з шкарпетками: ці речі з упертою наполегливістю губляться і, ну дуже швидко брудняться. Ми намагаємося вирішити другу проблему. Часті прання шкарпеток витончують, деформують тканину, після чого - дірки. І якщо раніше штопані шкарпетки можна було побачити на більшій частині населення, то зараз це mauvais ton. Як же доглядати і прати шкарпетки, щоб продовжити їм і так коротке «життя»?

Коли спроба типу «знайди пару мені» увінчалася успіхом, беріться за справу. Робіть все правильно:

Витрусіть з шкарпеток пил і інше забруднення. Виверніть навиворіт, витрусіть катишки, пісок, дрібне сміття, щоб якісно відіпрати всю грязь.
Помилка деяких господинь - не бажання сортувати брудну білизни за кольором, типом тканини. Неможливо зібрати велику кількість брудних білих або кольорових шкарпеток, щоб заповнити барабан. Просто підберіть схожі за кольором і матеріалом речі.
Прання шкарпеток починається безпосередньо з вибору миючого засобу. Як підібрати правильно? За типом тканини. Спочатку подивіться, з якого матеріалу ваш виріб. У будь-якому випадку підійде Безфосфатний Універсальний порошок Alles GUT. Спеціальна формула безфосфатного прального порошку «Alles GUT!» Містить активний Оксиген (активний кисень), який дбайливо видаляє плями і забруднення.
Білі шкарпетки легше буде відіпрати від бруду відбілюючими пральними порошками або перед пранням замочивши білі шкарпетки з безфосфатні гелем для прання білої білизни «Alles GUT!»
Вовняні шкарпетки бажано прати спеціальним миючим засобом. У нас якраз є такий гель - Безфосфатний гель для вовни і шовку «Alles GUT!»
Синтетику цілком задовольнить прання безфосфатним Універсальним порошком Alles GUT.
Особливість у тому, як шкарпетки не втрачати.
Ручне або машинне прання?

Спочатку визначте ступінь забруднення шкарпеток. Якщо п'ятки, носочки на виробі не вдалося відіпрати від бруду з першого разу, ці місця гарненько зволожите, натріть безфосфатним гелем «Alles GUT!». Для прання білих шкарпеток вручну ідеально підійде Безфосфатний гель для прання білої білизни «Alles GUT!». В такому стані нехай полежать в тазику пару годинок. Вовняні шкарпетки тривале замочування просто не перенесуть: волога шерсть стає дуже вразливою. Після замочування можна прати і в машині-автомат, і просто в тазику.

Вибрали ручне прання? Щоб краще відіпрати білі шкарпетки, намажте ще разок проблемні місця безфосфатним гелем або безфосфатним Універсальним порошком Alles GUT. Не тріть сильно тканину об тканину, якою брудною вона б вам не здавалася: волокна можуть деформуватися, а матеріал з часом почне розлазиться. Тим більше, що замачивая застосовуючи безфосфатні засоби Alles GUT, ви взагалі зможете відмовитися від прання. Досить просто замочити шкарпетки. Спеціальна формула безфосфатного гелю «Alles GUT!» проникає всередину волокон тканин, дбайливо очищає їх і захищає від передчасного зношування. "Alles GUT" однаково добре підходить як для ручного, так і машинного прання (при будь-якій температурі).
Для дитячих шкарпеток можна взяти Безпечний дитячий порошок без фосфатів.

Для прання кольорової і білої дитячої білизни. Для пральних машин всіх типів, а також для ручного прання. Дитячий безфосфатний порошок «Alles GUT!» - оберігає шкіру дитини, не дратує і не викликає алергічних реакцій у дітей. ГІПОАЛЕРГЕННИЙ.


Філософія "Alles GUT" - це ТУРБОТА про Ваше здоров'я і навколишнє середовище, ваших речах і пральній машині. Ну і звичайно ж про ваш бюджет!

Alles GUT!
телефон: +38 097 558 71 71,
                +38 095 558 71 71
e-mail: info@allesgut.ua

Подписаться на рассылку