1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

Згодом білосніжний тюль набуває неприємний жовтий відтінок. В такому випадку прання звичайним порошком вже не усуне забруднення. Але не поспішайте купувати нові фіранки. У цій статті ви дізнаєтеся, як відбілити капроновий тюль і надати йому білосніжний вигляд.

Перш ніж вибілювати пожовклий тюль, необхідно відіпрати накопичиний на ньому бруд і пил. Увечері на 1,5-2 години замочити штори в теплій воді (температура води не повинна перевищувати 30 градусів, в іншому випадку жовтизна або сірість залишиться назавжди), вранці випрати (робити це можна руками або в пральній машині), потім покласти в гарячу воду з будь-яким пральним порошком.

Вранці знову випрати (при наявності пральної машинки тюль можна запустити на делікатне прання), потім покласти в таз і залити 2-4 л. води (в залежності від величини штор), додавши соляний розчин. Розчин робимо з розрахунку 3 ст.л. крупної солі на 0,5 л. теплої води.
Через пару годин тюль прополоскати в двох водах. При останньому полосканні зробіть наступне:

На склянку води необхідно 10-15 крапель зеленки. Ретельно розмішайте розчин і дайте відстоятися хвилини 2-3. Переконайтеся, що в склянці не залишилося осаду, інакше ваш білий тюль покриється зеленими плямами. Отриману суміш вилийте в таз з водою для останнього полосканія.Оставте в тазу тюль на 2-3 хвилини, періодично її перевертаючи. Сполосніть і відіжміть фіранку без скручування. Дайте стекти воді. Тканина набуде більш свіжий і чистий вид.
Після всіх цих праць навіть пожовклі фіранки стають як нові. Сіль надає пружність, а зеленка - первісну білизну.

СПОСІБ перевірений ЧАСОМ !!!

Але якщо у вас є гель або порошок "Alles Gut" - прання тюлі стане для вас легкою і не довгою справою.
Растворіть в воді безфосфатний універсальний порошок "Alles Gut" або гель "Alles Gut" (гель підберіть під свої штори: якщо тюль біла - візьміть Безфосфатний гель для прання білої білизни «Alles GUT!», якщо тюль кольорова, то краще використовувати Безфосфатний гель для прання кольорової білизни «Alles GUT!»)
Після цого замочіть в мильному розчині свою тюль.

Оставьте на ніч.

Утром ретельно прополощіть і насолоджуйтеся випраною і чистою тюлью.

Періть з "Alles Gut" і прання буде приносити вам задоволення !!!

Alles GUT!
телефон: +38 097 558 71 71,
                +38 095 558 71 71
e-mail: info@allesgut.ua

Подписаться на рассылку