1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

e31ace2a15a7c70645ad83df9ecd43b0 M

Як правильно використовувати безфосфатний порошок? Ви все ще вважаєте, що чим більше прального порошку ми насипаємо в машину, тим краще буде результат прання? Запам'ятайте: безфосфатні порошки люблять точність і економію!

Але купити подібний високоякісний миючий засіб - це тільки половина правильного шляху. Адже для отримання очікуваного результату безфосфатним порошком потрібно навчитися правильно користуватися. Адже він абсолютно несхожий на звичні засоби, якими ви користувалися до цього.

Отже, що потрібно знати про прання безфосфатним порошком.

Такі засоби дуже легко змиваються. Тобто, вам не доведеться багато разів полоскати білизну, щоб позбутися від залишків порошку. Фосфатні пральні порошки дуже погано виполікуються, а їх сліди залишаються після прання на одязі. При переході на безфосфатні засоби, перше, що відбувається - це видаляються залишки фосфатних засобів з одягу.

Нерідкі випадки, коли після декількох прань безфосфатним порошком, господині знову повертаються до звичного порошку з вмістом фосфатів. Оскільки білизна набуває жовтуватий або сіруватий відтінок. І це неправильно. Адже подібними експериментами вони тільки ускладнюють роботу безфосфатні засобу. Що стосується «жовтизни» - не варто турбуватися! Вона вказує на те, що ваш порошок на правильному шляху! Не заважайте йому.

Зверніть увагу, що для першого прання безфосфатним порошком ваше білизна має бути підготовлено. А саме - замочити. І не варто нарікати на зайві витрати часу - це доведеться робити тільки перший раз або два. Пояснимо чому - так прискориться видалення залишків фосфатних порошків. Причому білі речі слід замочити на 10- 12 годин. Кольорові - максимум на 10 хвилин. Після цього сміливо періть вашу білизну в машинці в звичайному режимі прання. Турбуючий вас сіруватий або жовтуватий відтінок пропаде після 3-5 прання з замочуванням. А як винагороду за терпіння ви отримаєте ИДЕАЛЬНО чисту білизну. Після чого процедура замочування перестане бути обов'язковою! Речі можна буде просто прати в пральній машині в потрібному режимі.

Ну і повертаючись до твердження, що «більше порошку - краще відпере», слід зауважити, що у випадку з безфосфатними засобами (якщо покласти більше порошку, то його концентрація у воді збільшиться) це призведе до зменшення води на кожен грам засобу. Як наслідок - порошок не зможе бути ефективним без достатньої кількості води. Тобто, з кількістю засобу потрібно неперестаратися!

Економте і радійте результату. Адже безфосфатний порошок знає свою справу.

Alles GUT!
телефон: +38 097 558 71 71,
                +38 095 558 71 71
e-mail: info@allesgut.ua

Подписаться на рассылку