1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

Елегантні речі з оригінальним декором завжди користувалися особливою любов'ю у жінок. Це можна сказати про різні елементи прикрас. Але, мабуть, одним з найпоширеніших прикрас у всі часи була вишивка. Модні тенденції останніх років знову повернули вишивці заслужену популярність.

Але для того, щоб зберегти красу і чарівність вишитих виробів для догляду за ними слід підходити з особливою ретельністю і увагою. Найбільший інтерес для жінок є процес прання виробів з вишивкою. Зокрема, якщо краса орнаменту формується кольоровою ниткою. Питанням, як випрати річ, не зіпсувавши її, задається кожна жінка, перед якою постає аналогічна проблема. Насправді, це нескладно. Якщо ви будете строго дотримуватися певних рекомендацій, доглядати за вишитій річчю не буде значно важко.

Ручне або машинне прання вишивки
Досвідчені господині рекомендують використовувати ручне прання для вишивки, особливо якщо вишивка зроблена з шовку або кольорових синтетичних ниток. Категорично забороняється використовувати миючі засоби, що містять відбілювач. Проте, сучасні пральні машини також можуть допомогти швидко і ефективно прати і освіжати вишиту реч, не завдаючи ніякої шкоди. Для того, щоб бути впевненим, що вишивка не линяє, ви можете провести попередній тест. Щоб зробити це, потрібно злегка зволожити вишивку і потерти нею невеликий шматок чистої білої тканини. Якщо нитки не залишили ніяких розводів, можна сміливо приступати до прання в машині.

Прання в машині вишитих виробів: господині на замітку
Приступаючи до пранні вишитої речі в пральній машині, необхідно дотримуватися кількох простих правил, які допоможуть зберегти красу вишитого речі:
індикатор температури не повинен перевищувати позначку в 60 градусів;
режим повинен бути обраний для прання делікатних речей;
застосовувати щадні порошки, що не містять відбілювачів;
вимкнути віджимання.
Після того, як річ була випрана, виріб не рекомендується вичавлювати навіть вручну. Це може зашкодити якості вишивки, залишивши на нитках заломи, які неможливо буде розгладити. Найкраще струсити виріб і в розправленому вигляді розкласти для природної сушки.
Також не варто забувати про застосування безфосфатних пральних порошків. Спеціальна формула безфосфатного прального порошку «Alles GUT!» Містить активні Оксиген (активний кисень), який дбайливо видаляє плями і забруднення з Вашого одягу, не пошкоджуючи при цьому структуру тканини, зберігаючи її первісний колір і чистоту. Також можна застосувати Безфосфатний гель для прання кольорової білизни «Alles GUT!». Спеціальна формула безфосфатного гелю «Alles GUT!» проникає всередину волокон тканин, дбайливо очищає їх і захищає від передчасного зношування.
Безфосфатний гель «Alles GUT!» Дбайливо відпирає речі, при цьому зберігає кольори насиченими і яскравими. Зберігає м'якість натуральних тканин.
Періть з «AllesGUT!» І все у Вас буде Alles GUT!

Alles GUT!
телефон: +38 097 558 71 71,
                +38 095 558 71 71
e-mail: info@allesgut.ua

Подписаться на рассылку