1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

Звичайно, не треба бюстгальтер прати в пральній машині без спеціального мішечка для прання і вже тим більше на таких жорстких режимах, як «хлопок» ... На цю тему навіть поширюватися не хочеться. Результати, важємо, хто експериментував - бачив.

Якщо правильно доглядати за нижньою білизною, вона прослужить набагато довше.
Згідно експертам, якщо прати білизну занадто часто, тканина пошкодиться, втратить еластичність і стане гірше підтримувати груди. А це небезпечно.


Отже, якщо, звичайно, жінка не дуже сильно спітніла, рекомендується прати через 3-4 рази використання (це в середньому 10 днів, хоча в цілому все впирається в рівень активності жінки). Тому спортивний бюстгальтер, що носиться щодня, слід прати частіше, щоб запобігти розмноженню в тканини небезпечних бактерій.

В цілому експерти закликають жінок розширювати свій гардероб білизни, щоб можна було бюстгальтери міняти часто. Знімаючи білизну на ніч (на 8-12 годин), ви дозволяєте відпочити не тільки тілу, а й тканини. Тоді вона зможе нормально підтримувати груди. Якщо ж бюстгальтер не виконує свою функцію, то підвищується ризик мікротравм м'яких тканин. Чим більше груди, тим більше ризик.
Якщо ви не хочете прати вручну бюстгальтер, то для таких людей винайшли сіточки для білизни, миючі м'які засоби і делікатне прання.

Сушити в машині білизну не варто.

Як і будь-яке інше вбрання білизну, стирайте біле з білим, кольорове з кольоровим, темне з темним. При пранні користуйтеся порошками або гелями для делікатних тканин, або Універсальними порошками без відбілювачів.
Перш ніж покласти білизну в пральну машину, потрібно застебнути застібки на всіх видах продукції, щоб вони не пошкодили один одного і не деформувалися. Для прання потрібно встановлювати температуру води не більше 40 градусів.

При пранні руками, не варто сильно терти або викручувати бюстгальтер. Його потрібно прати легкими і акуратними рухами.
Знайте, що висока температура надає поганий вплив на делікатні волокна тканини бюстгальтера, не можна його сушити на батареї. Після прання бюстгальтер потрібно розвісити на мотузці до повного висихання, при кімнатній температурі в вертикальному положенні. При цьому праска не використовується. У вологому стані слід акуратно розправити бюстгальтер, тоді він не втратить форми і не буде м'ятим.

Білизна також вимагає делікатного зберігання. За словами експертів, жінки навіть не підозрюють, наскільки важливо правильно ставитися до білизни. Це те, що дозволяє зберігати здоров'я кожен день.

І ... жінки, полюбите свої груди! Прикрашайте її, не треба одягати на неї відвертий мотлох. Одна клієнтка запитала мене: «Чим відрізняється жінка від тітки?» І сама ж відповіла (це не мій варіант, це народ так говорить): «Тітка ходить в заношеному ліфчику, а жінка - в красивому бюстгальтері». Давайте будемо жінками! Це навіть не питання ціни - можна і недорогий варіант підібрати симпатичний, комфортний ... Це, швидше, питання внутрішнього відчуття себе ...

Alles GUT!
телефон: +38 097 558 71 71,
                +38 095 558 71 71
e-mail: info@allesgut.ua

Подписаться на рассылку