1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

feb4274796d93ff716e9650163a77fb8 MЯк відбивається безфосфатна побутова хімія на здоров'я людини?
Перш, ніж почати розмову про взаємодію нашого організму з даним видом хімії, усвідомимо для себе два моменти: перший — від спеціальних засобів для миття і прання людство вже не відмовиться; другий — вибирати потрібно те, що завдає меншої шкоди людині й навколишньому середовищу.

Звичайний пральний порошок

Під «звичайним»ми розуміємо пральний порошок, який містить фосфати. На жаль, в Україні він ще надто поширений, незважаючи на тривогу і попередження від обласних водоканалів, екологів та інших організацій. Фосфати, потрапляючи в навколишнє середовище, викликають бурхливий ріст синьо-зелених водоростей, що веде до швидкого «старіння» водойм, виділенню аміаку, сірководню та вимирання всього живого.

Такий стан речей надзвичайно шкодить людині. Додайте до цього, що, стикаючись з агресивною побутовою хімією у себе вдома, ми отримуємо досить шкідливих речовин через слизову оболонку, шкіру й органи дихання.

Взаємодія людини з безфосфатними засобами

Сьогодні правильне прання — це вибір правильного порошку. Екологічний, чистий склад безфосфатних складових не тільки допоможе підтримати здоровий баланс в природі, а й ви будете менше страждати. Адже дана категорія:

абсолютно нетоксичний;
гіпоалергенний. До всього є варіанти як з ароматизаторами, так і без, що безсумнівно порадує хронічних алергіків;
не дратує слизову дихальних органів;
при зіткненні зі шкірою не призводить до неприємних наслідків.
Єдине правило — завжди читайте інструкцію і суворо дотримуйтесь рекомендацій виробника. Адже тут спостерігається дивовижний парадокс: якщо ви додасте більше норми безфосфатного порошку, то якість прання білизни знизиться. Пов'язано це з тим, що дія відбувається на молекулярному рівні та кількість води тут грає важливу роль.

Виробники

При виборі безфосфатного засобу дивіться перш на виробника. На ринку України їх ще не так багато, так що «загубитися» важко. Не довіряйте підозрілим упакуванням, які гарантують все «стовідсоткове», а краще поцікавтеся історією фірми і серіями, що випускаються. Одним з лідерів сьогодні є марка «Аlles GUT!», яка зарекомендувала себе в цьому секторі ринку і випускає безліч різноманітної продукції.

Alles GUT!
телефон: +38 097 558 71 71,
                +38 095 558 71 71
e-mail: info@allesgut.ua

Подписаться на рассылку