1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

3899dfe821816fbcb3db3e3b23f81585 M

Alles Gut! бере інтерв'ю у мами: Плюшевий зайчик без бруду і бактерій: стираємо м'які іграшки правильно

Про те, як правильно доглядати за м'якими іграшками з нами поділилася мама двох дітей, чудова господиня і просто приємна жінка Наталія Цись.


Наталя, Ви - мама і, відповідно, домогосподарка з великим досвідом. Скажіть, як Ви доглядаєте за іграшками Ваших діток? Особливо м'якими?

Для початку розповім випадок зі свого життя. У моєї доньки був улюбленець - м'який плюшевий зайчик. Він був її вірним супутником - в садку і вдома. Дочка брала його з собою в пісочницю і на прогулянку в парк, а ввечері заснути без нього не могла. До чистоті в будинку (і до чистоти іграшок в тому числі) я ставлюся серйозно, адже знаю, чим загрожує для здоров'я скупчення бруду і бактерій на речах, з якими взаємодіє дитина.

Від редакції: санепідемстанція рекомендує прати м'які іграшки 1 раз в тиждень.

Тому одного разу, коли донька заснула, я вирішила «дотримати гігієнічні норми» і випрати цього зайця. Поклала його в пральну машинку разом з рештою дитячоі білизни. Про що згодом пошкодувала. З барабана я дістала деформовану іграшку - без очей і носика, а колір її з яскраво-блакитного перетворився в зеленувато-сірий ... Ще й інше білизна злиняти. Розладу моєму не було меж. Що вже говорити про дитину.

Їй ми купили нового зайця. А я після цього випадку перечитала купу порад з прання м'яких іграшок.

Поділіться ними з нами?

- Із задоволенням! Прати м'які іграшки однозначно потрібно. Але перед цим уважно подивіться на бирочку (якщо така є), пришитою до м'якого друга. Там є вся інформація про прання та сушіння виробу - машинне або ручне прання, температура, віджимання і т.п.


А як бути з іграшками з приклеєними деталями (очі, вуса, носик і т.п)?

- Такі краще випрати в тазику. Для цього прекрасно підійде рідкий безфосфатний миючий засіб. Він абсолютно нешкідливий для вашого малюка (адже ми пам'ятаємо, що дитина не тільки грається іграшками, але може їх облизувати). А ще безфосфатні гелі та порошки чудово виполікуються, а не висихають на поверхні іграшки як звичайні.

Не варто відправляти в машинку і іграшки, набиті, наприклад, тирсою або іншими подібними матеріалами. Їх краще протерти губкою або ганчіркою, змоченою в розчині безфосфатного прального засобу. І таким же чином його змити.

А якщо для іграшки допустима прати у пральній машині, який режим і засіб краще вибрати?

- Вибирайте для цього делікатний режим і все той же безфосфатний порошок або гель. Періть при температурі 30-40 градусів.

До речі, в Інтернеті я прочитала, що частими «гостями» старих або сильно запилених м'яких іграшок можуть виявитися кліщі!

І як від них позбавляються?

- Від них можна позбутися тільки при пранні з температурою 60 градусів. Що, в свою чергу, може деформувати іграшку або вплине на її колір. Тому в такому випадку можна скористатися порадою наших бабусь - покласти м'якого звіра в поліетиленовий пакет і відправити в морозильну камеру. Взимку можна просто вивісити на мороз. Холод прекрасно вбиває кліщів.

А як Ви сушите «м'яких друзів»?

- Робити це потрібно в теплому приміщенні в залежності від матеріалу і форми - на батареї, мотузці або просто промокнув рушником - на горизонтальній поверхні. Якщо після прання м'яка іграшка полиняла або змінила колір - зробіть висновок про її якість і, відповідно, про шкоду для здоров'я вашого малюка. Такого «звіра» краще ізолювати від ігор з вашою дитиною.

Дякую Наталі за корисні поради.

Адже утримувати в чистоті іграшки вашого малюка - важливий крок до його здоров'я. Просто періть їх правильно і все буде «ALLES GUT»!

Alles GUT!
телефон: +38 097 558 71 71,
                +38 095 558 71 71
e-mail: info@allesgut.ua

Подписаться на рассылку