1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

af2ef6a0e2c9c528b09655df79f3b312 L

Чи дратує порошок «Alles GUT!» Чутливу шкіру?
Якщо раніше вважалося, що алергію може викликати тільки їжа, то зараз більше половини населення страждають від алергії, викликаної агресивним пральним порошком. І виробники, і вчені давно усвідомили загрозу для людини і навколишнього середовища, більш того, їх розробки увінчалися успіхом: в кінці кінців, були випущені безфосфатні засоби.

А ось наскільки вони щадять наш шкірний покрив і необхідно з'ясувати.

Головні небезпеки для шкіри

Незважаючи на те, що практично всю роботу, пов'язану з пранням, виконує пральна машина, вам доведеться контактувати з миючими засобами, а це може бути небезпечно. У будь-якому засобі знаходяться поверхневі активні речовини (ПАР), які руйнують ліпідну мантію шкіри і шкірні жири. Звідси сухість, лущення шкірних покривів і тріщини на них.

У продуктах «Аlles GUT!» Немає фосфатів (до речі, і самі фосфатні сполуки діють на організм не кращим чином), які активізують пави, а завдяки спеціальним формулам, при полосканні залишки засобів для прання змиваються максимально.

Екологічний і органічний «Аlles GUT!»

Останній момент особливо важливий для натільної і постільної білизни, з яким ми «контактуємо» повністю. Забудьте про висипання і подразнення, адже безфосфатні пральні порошки практично не затримуються в волокнах тканини. До того ж вони містять натуральні біокомпоненти, здатні навіть захистити вашу шкіру. Ці характеристики стосуються не тільки універсальних засобів цієї марки, але і гелів для всіх типів тканин і їх забарвлень.

Дитячі пральні порошки

Окремий продукт «Аlles GUT!» - це дитячі пральні порошки. Проведені дерматологічні дослідження підтвердили їх повну відповідність міжнародним стандартам. Дитячі порошки «Аlles GUT!» Не заподіють шкоди шкірі вашого малюка, а також максимально збережуть зовнішній вигляд і якість дитячих речей.

Alles GUT!
телефон: +38 097 558 71 71,
                +38 095 558 71 71
e-mail: info@allesgut.ua

Подписаться на рассылку