Вхід / Реєстрація

Вхід

Електронна пошта *
Пароль *
 Запам'ятати мене

Реєстрація

Електронна пошта *
Телефон *
Пароль *
Підтвердіть пароль *
Ім'я *
Прізвище *
Захисний код *
Reload Captcha

Свіжі поради

Сьогодні, незважаючи на великий вибір купальників, дуже важко вибрати купальник, який би повністю задовольнив вас. Дуже хочеться, щоб вибраний купальний костюм прослужив вам якнайдовше (не втратив колір, не розтягнувся), щоб не витрачати кошти на покупку нового «літнього» набору.

Як прати купальник, щоб зберегти його первісну форму? Про це ми говоритимемо сьогодні.
Чи потрібно стирати купальник?

Сьогодні кожна пральна машина має у своєму "джентльменському наборі" принаймні одну програму для прання низьких температур. Прання при 30 градусах або ще краще, прання в холодній воді - справжній порятунок для тонких тканин, що вимагають дбайливого догляду.

Однак, як довели нещодавно вчені зі США, такі прання речей надзвичайно шкідливі для здоров'я.
За даними останніх досліджень, низькотемпературне прання не руйнує потенційно шкідливі мікроорганізми. В результаті, білизна стає живильним середовищем для інфекції.
Особливо небезпечні віруси, такі як Salmonella, E.coli та норовіруси.

Майже всі салати, приготовлені до урочистого столу, ми заправляємо майонезом. Але, на жаль, трапляються випадки, коли майонез потрапляє не в тарілку, а на святковий одяг, залишаючи плями, які не видаляються. Що ж робити у такій ситуації? Як вивести пляму від майонезу? Саме про це ми сьогодні й поговоримо.

Як видалити жирну пляму від майонезу з одягу
Посудомийний засіб. Як тільки майонез потрапив на одяг, візьміть ножа або ложку і акуратно приберіть його, щоб не розмазати. Потім візьміть паперовий рушник і добре промокніть слід, що залишився, не розтираючи його. Після цього в посудомийний засіб додайте трохи води та нанесіть отриману пасту на забруднену область поролоновою губкою. Після закінчення двох-трьох годин ретельно промийте проблемну ділянку водою, після чого виперіть виріб. Але цей випадок не підходить дляо кольорового одягу. Посудомийний засіб може виїсти пляму на вашій улюбленій кофтині або штанах.

Дуже часто в машинку потрапляють різнокольорові речі, які під час прання линяють. Іноді усунути такий дефект практично неможливо. Але трапляються випадки, коли будь-які джинси чи футболки можна спробувати «реанімувати». Як це зробити, як випрати річ, що полиняла?
Як вивести плями та повернути колишній колір

Для початку, щоб речі не линяли, періть Безфосфатними гелями для прання кольорової білизни «AllesGUT!» І ваші речі завжди будуть у хорошому стані і радуватимуть вас.

На знаку зображений, стилізований під молодий зелений паросток, що літає журавликом на тлі землі. Життя на нашій планеті чудово стилізоване цим символом. Журавлик був зареєстрований ще 2002 року і з того часу його політ триває і триває, вказуючи українським споживачам дорогу до правильних товарів та послуг, які не завдають шкоди ні здоров'ю, ні довкіллю.

Просто так з'явитися на упаковці товару він не може. Спершу виробник повинен пройти складну та тривалу процедуру сертифікації, що підтверджує дотримання екологічних стандартів на всіх етапах виробництва. Під знаком знаходиться код екологічного стандарту, відповідно до якого проходила сертифікацію ця продукція.

Вовняні речі - найтепліші і незамінні. Вони ніколи не виходять з моди і тепліше їх годі й шукати. А ось пранню шерстяних виробів слід приділити особливу увагу. Це ціла наука за великим рахунком. Спробуємо її осягнути.

Почнемо з ручного прання вовняних речей. Перед пранням потрібно обов'язково їх розчесати проти шерсті. Це робиться для того, щоб після прання ворс не скачуються і менше плутався.

Попереднє замочування для вовняного одягу не потрібно. Вода для прання не повинна бути гарячою, підійде тепла або навіть злегка прохолодна. Температура прання не повинна перевищувати 30-40С.

Пуховик пора прати, а ви боїтеся зіпсувати дорогу улюблену річ? Не потрібно! Краще уважно прочитайте цю статтю і дізнайтеся, як правильно випрати ваш пуховик в машинці-автомат, щоб він радував і грів вас ще багато зим.

А в пранні пуховика дійсно є нюанси. Йдеться про наповнювачі. Мокрий пух і пір'я збиваються в грудки і закочуються в кути пальто або куртки.

Щоб цього не сталося, робимо наступним чином: для прання вибираємо делікатний режим і температуру не вище 30 градусів. Також виставте режим додаткового полоскання і мінімальну швидкість віджиму. Не забувайте застебнути всі гудзики і блискавки перед пранням.

Найголовніше - помістіть в барабан машини 3-4 м'ячика для великого тенісу.

Перед кожним пранням готуйте вашу білизну, а саме: перевіряйте кишені, щоб в них не було дрібних або гострих предметів. Застебніть всі змійки і застібки. Рвану і стару білизну в машині не періть.

Порошок застосовуйте тільки призначений для машини-автомат. На упаковці має бути напис «Automat». Не засипайте і не заливайте занадто багато прально-миючих засобів в розподільник. Для цього є мірна ложка. Зверніть увагу, що найбільш нешкідливими для машинки-автомат зараз вважаються безфосфатні прально-миючі засоби. Вони містять спеціальні речовини, що оберігають вашу пральну машину від утворення накипу. І навіть «чистять» її. Якщо ви користувалися безфосфатними засобами, то напевно спостерігали, як разом з водою зі шланга випливає те, що накопичилося і забруднювало вашу машинку.

Напевно ви чули десятки історій про те, як ваші знайомі все взуття стирають в машинці і - ніяких проблем. Самі ж ви не ризикуєте так робити, боячись зіпсувати таку недешовую сьогодні річ. Але ж потрібно просто розібратися, що з взуття і як можна прати в машинці, а що - не можна. І вперед.

Отже, найкраще подібний метод чистки підходить для текстильного взуття. З шкіряної (в т.ч. зі шкірозамінника) краще не експериментувати взагалі.

Дорогі любителі пікніків, виїздів на природу, батьки маленьких бешкетників і шановні трударі-дачники, ця стаття для вас. Адже всім вам відомо, як складно відпирати плями від зелені і землі. Є думка, що вони не виводяться. Ми переможемо цей стереотип.

Отже, стаємо на шлях боротьби зі свіжими плямами від трави. Почнемо з замочування. Робити це потрібно в теплій воді, попередньо натерти пляму милом або порошком, розтираючи його до перетворення в кашу. Залиште на час, потім пробуйте запрати. Якщо пляма не йде - повторіть замочування. Цю процедуру можна робити і в пральній машинці, насипавши на пляму порошок і завантаживши в машинку. Прати в режимі, відповідному для певної речі.